Rasmus Parts (vasakult) saavutas meestest teise koha, Ülle Kangur naistest teise koha, Silver Uibo esimese koha, Terje Roosi esimese koha, Raili Vaarpuu kolmanda koha ja Viljar Mandri kolmanda koha. Piirkondlikud kvalifikatsioonvoorud toimusid 1. kuni 12. maini. Mehed mängisid viies Eesti saalis: Tallinnas Al Mare bowlingusaalis, Tartus Fun Bowlingus, Pärnus Perona Bowlingus, Narvas BomBey Bowlingus ja Viljandis Fire Starter Bowlingus. Naised mängisid kolmes saalis: Al Mare bowlingusaalis, Tartu Fun Bowlingus ja Pärnus Perona Bowlingus. Viljandist pääses lõppvõistlusele A-kvoodiga Jaanek Talisainen, Remo Toodo ja Ivari Lige, B-kvoodiga Viljar Mandri, Andres Mäemets ja Andres Nigol. Viljandi naistest pääses Tartu eelvoorust A-kvoodiga lõppvõistlusele Terje Roosi. 17. mail Al Mare bowlingussaalis leidis aset Eesti meistrivõistluste finaalmängud. Lõppvõistlusele pääses 36 meest ja 12 naismängijat. Vahevoorus osalenud kõik kolm viljandlast pääsesid finaali esimesse ringi: Jaanek Talisainen kaheksandana, Viljar Mandri üheksandana ning Ivari Lige kümnendana. Meeste 1. ringis sai mängida Viljar Mandri, saavutades neljanda positsiooni. Naistest 1. ringis mängis Terje Roosi, kes saavutas samuti neljanda positsiooni. Meeste 2. ringis saavutas Viljar Mandri kolmanda koha ning Terje Roosi esimese koha.