2. - 4. detsembrini 2011 Viljandi FS bowlingus toimus kolmas reitingvõistlus Fellin Cup. Viljandi BC-ist on eelvooru parim Andres Mäemets teine, 221 keskmisega, Jari Hytönen seitsmes 211.5 keskmisega, Terje Roosi kaheksas, 197.2 keskmisega, Ivari Lige üheksas, 208.5 keskmisega ja Annely Ritson viieteistkümnes, 184.8 keskmisega. Teised klubiliikmed saavutasid eelvoorus järgmised kohad: Remo Toodo 22. koha, Urmet Koval 23. koha, Tiia Lige 32. koha, Andres Nigol 35. koha, Katri Henga 45. koht, Gerry Inso 46. koht, Harri Aaltonen 49. koht ja meie noormängija Heiko Lige 51. koht. Pacerina mängis Madis Timpson 210 keskmist. Finaali 1. ringist pääsesid edasi Jari ja Terje. Annely saavutas Fellin CUPi võistlusel 14. koha ja Ivari 16. koha. Finaali 2. ringis liitusid eelvooru neli esimest mängijat, sealhulgas oli Andres. 2. ringis jäi Jaril puudu kaks punkti, et jõuda 3. ringi. Jari on Viljandi BC parim võistleja, saavutades 5. koha. Terje tuli 8. kohale ja Andres 9. kohale. Finaali 3. ringi tulemuseks: I koht Vallo Lees (Forselius), II koht Hardi Dreier (Forselius), III koht Alari Alviste (Veskisilla BC).